Hafriyat Hizmeti

Firmamız ; sahip olduğu geniş makine parkı ile altyapı işleri, her türlü zemin kazısı ve hafriyatı, yağmur suyu drenaj şebeke hatları, içme ve sulama su şebeke ve isale hatları, deniz dolguları ve ankrajmanı, bina yıkım ve geri dönüşüm işleri , yol inşaat ve hafriyatını mühendislik bilgisi ve deneyimi ile sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.

 Yeni mini ekskavatörümüz;  dozer ile toprak işlemesinin yapılamayacağı yüksek meyilli arazilerde, Buror Teras yöntemiyle toprak işlemesini KUBOTA U-55 marka mini ekskavatör iş makinemiz ile yapmaktayız. Teraslar arasındaki doğal örtüye dokunulmayarak erozyon oluşumu da engellenmekte ve arazinizin yapısı bozulmamaktadır (bkz.resimler). Yamaç eğiminin %50’den fazla olduğu alanda bile sorunsuz çalışma yapılmaktadır. Bu iş için aks genişliği 195 cm. olan KUBOTA U-55 marka mini ekskavatörümüzü kullanmaktayız. Her türlü arazi rehabilitasyon ve peyzaj sahalarında, toprak işlemesini Buror Teras yöntemiyle yapmaktayız. İşçilikten ve zamandan tasarruf için teknolojide son noktayı denemenizi tavsiye ederiz.

 2016 yılı ilk aylarında makine parkımıza katılması için sipariş verdiğimiz JCB 540-200 model 20 metre erişimli telehandler vincimiz ile inşaat çalışmalarında daha hızlı ve verimli çalışmalar yapacağız.Ayrı ayrı üç makinenin yani loder,forklift ve vinçin işini  tek makinede yapabilecek bu son model teknoloji harikası makinemiz ile artık inşaatınızda işçi kaynaklı iş aksamalarının önüne geçip zamanında teslimat ile işinizi hızlandıracağız.(videomuza bkz.https://www.youtube.com/watch?v=TaHj2Xhujz0 )

Bir diğer yeni makinamız;İZMİR'de ilk üç arasında olan  teknoloji harikası yüksek erişimli bina yıkım makinasıdır.40 tonluk ekskavatörümüze bağlı  3 tonluk bu yardımcı ataşmanımız ile artık binalarınızda gürültü ve toz kirliliğini en aza indirdiğimiz yıkım işlerini, beton ve demirin inşaat sahasında ayrıştırılmasını ve geri dönüşüm işlerini sorunsuz yapmaktayız (bkz.videolar ve  resimler).        ‘Koşulsuz müşteri memnuniyeti ‘ prensibi ile işlerinizi yönetmeliklere uygun şekilde ve zamanında teslim etmeyi bir görev bilmekteyiz. Beraber çalışabilmek ümidiyle…