Afacan Hafriyat

Afacan Hafriyat'a Hoşgeldiniz 

Şirketimiz inşaat sektörünün en önemli alanlarından biri olan altyapı ve hafriyat işlerindeki faaliyetlerine 1986 yılında başlamıştır. Günün koşullarına uygun en iyi makine parkı ile 1994 yılına kadar Ege Bölgesinde önemli projelerin hayata geçirilmesinde rol almıştır. Gerçekleştirdiğimiz resmi ve özel büyük projelerle istikrarlı bir şekilde büyüyerek 1994 yılından itibaren AFEKSAN GIDA İNŞAAT HAFRİYAT ve TURİZM TİC. LTD. ŞTİ. ünvanı altında çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. 2007 yılından bu yana kuruluşumuz olarak faaliyete soktuğumuz; AKANÇAY HAZIR BETON VE İNŞAAT LTD.ŞTİ ünvanlı firmamız ile de inşaat sektörüne bilgi ve deneyimimizi aktarmaya başlamış bulunmaktayız.

Firmamız sahip olduğu geniş makine parkı ile altyapı işleri, her türlü zemin kazı kırım ve hafriyatı, yağmur suyu drenaj şebeke hatları ,enerji nakil hatları altyapısı, içme ve sulama su şebeke ve isale hatları, temel ve deniz dolgu ve ankrajmanını, bina yıkımı, geri dönüşümü ve hafriyatını, yol gölet inşaat ve hafriyatını yılların deneyimi ve tecrübeli mühendislik bilgisi ile sorunsuz bir şekilde yapmayı taahhüt etmektedir.

'Koşulsuz müşteri memnuniyeti' prensibi ile işlerinizi yönetmeliklere uygun şekilde ve zamanında teslim etmeyi bir görev bilmekteyiz.

Beraber çalışabilmek ümidiyle….